Payless Car Rental

Privaatsuspõhimõtted

SISSEJUHATUS. Klientide privaatsus on Payless Car Rental®-ile (edaspidi: Payless või meie) väga oluline ja me suhtume sellesse väga tõsiselt. Oleme võtnud endale kohustuse kaitsta isiklikke andmeid (edaspidi: isikuandmed), mida te meile sellel veebisaidil (edaspidi: sait) edastate. Selles teadaandes kirjeldatakse meie privaatsuspõhimõtteid seoses teie isikuandmete kogumise, töötlemise ja edastamisega.

LUBA. Seda saiti külastades nõustute allpool kirjeldatud privaatsuspõhimõtetega. Kui te privaatsuspõhimõtete tingimustega ei nõustu, peaksite veebilehekülje kasutamise lõpetama. Veebileheküljele sisenedes või meie frantsiisivõtjate või sidusettevõtjatega rendilepingut sõlmides annate meile, meie frantsiisivõtjatele ja sidusettevõtjatele loa oma isikuandmeid kasutada, edastada ja talletada. Meil on õigus muuta neid privaatsuspõhimõtteid igal ajal.

MILLISEID ISIKUANDMEID ME KOGUME?

Andmeid, mida te enda kohta esitate Kogume ja talletame erilaadseid isikuandmeid, mis on kogutud meie saidil olevate erinevate veebipõhiste päringuvormide kaudu. Isikuandmed, mida me teie kohta kogume ja talletame, hõlmavad järgmist:

teie nimi;

teie e-posti aadress;

teie telefoninumber;

sihtnumber, aadress;

sünnikuupäev.

Kogume oma klientide kohta andmeid kahel viisil:

1) broneeringu tegemisel Paylessi saidil. Andmed, mida te edastate, hoitakse alles meie dokumentatsiooni jaoks ning meie frantsiisivõtjate ja sidusettevõtjate jaoks, kes vajavad andmeid selleks, et anda teile rendiauto. Selliseid andmeid ei jagata ühegi kolmanda isiku või Paylessi teiste ettevõtetega;

2) Paylessi reklaamikampaania või -programmiga liitudes. Andmeid, mida te edastate, kasutatakse ainult Paylessi (ja sõsarettevõtete) autorenditeenuse reklaamiks, konkursside, uudiskirjade ja kavandatavate ürituste/pakkumiste tarbeks. Me ei edasta teie sõnaselge loata selliseid andmeid kunagi kolmandale isikule.

Kui te pärast Paylessi konkursi või reklaamüritusega liitumist ei soovi enam osaleda, siis saate loobuda kõikidest Payless Car Rental System Inc-i edaspidi saadetavatest materjalidest.

Klienditeeninduse lehele sisenemiseks klõpsake siin ja andke meile teada, et soovite loobuda.

Teise võimalusena saate meid teavitada allpool kirjeldatud meetodi „Option Provision“ abil, mis on meie elektroonilise loobumissüsteemi mitteelektrooniline versioon. Võite saata meile postiga kustutamise teate ja kui Payless on saanud selle kätte, siis kustutame teie isikuandmed käsitsi oma reklaamiandmebaasist.

Eespool kirjeldatud „Option Provisioni“ ja andmekogumispõhimõtete kohta kehtib üks erand. Kui Payless on teinud kindlaks selle või teda on teavitatud sellest, et olete kasutanud meie tooteid/teenuseid kuriteole kaasa aitamiseks või mis tahes ebaseaduslikul viisil, siis võib Payless avaldada kõik andmed asjaomasele õiguskaitseasutusele, et soodustada uurimist. Samuti võib Payless kasutada teie andmeid või avaldada neid kolmandale isikule juhul, kui olete rikkunud Paylessi ja enda vahel sõlmitud mis tahes lepingut.

Te võite teatud andmeid mitte edastada, kuid sellisel juhul võib juhtuda, et te ei saa mõnda meie rakendust kasutada.

Küpsised. Nagu paljud teised veebisaidid, kasutame ka meie küpsiseid. Küpsised on väikesed programmid, mille paigutame teie arvuti kõvakettale ning mis võimaldavad meil teid ära tunda ja pakkuda teile iga kord personaalset kogemust. Kui te ei soovi, et me küpsiseid kasutaksime, saate need lihtsa vaevaga blokeerida, minnes oma veebibrauseri tööriistaribale ja klõpsates nupul „Help“. Järgige juhiseid, mis ei luba brauseril küpsistega nõustuda, või seadistage brauser nii, et ta teavitaks teid iga kord uue küpsise saabumisest. Peale selle saate külastada nii seda kui ka teisi veebisaite anonüümselt, kasutades teiste eraettevõtete pakutavaid utiliite.

Kui te blokeerite küpsised, siis võib saidi mõne osa ja teatud teenuste kasutamine olla raskem või võimatu.

Muu teave. Igal arvutil on internetiprotokolli ehk IP-aadress. Nende arvutite IP-aadressid, mida kasutatakse saidi külastamiseks, registreeritakse. Lisaks kogume automaatselt muud teavet nagu e-posti aadressid, brauserite liigid, operatsioonisüsteemid ja nende saitide URL-aadressid, mida sellel saidil klõpsatakse ja kust sellele saidile suundutakse.

KUIDAS ME KAITSEME TEIE ISIKUANDMEID?

Teie isikuandmete turvalisus on Payless Car Rental®-ile väga tähtis. Meie saidil kasutatakse turvasoklite kihi (SLL) krüpteeringut ja seda kinnitab SSL-sertifikaat.

KUIDAS ME KASUTAME TEIE ISIKUANDMEID?

Võime kasutada teie isikuandmeid oma äritegevuse haldamiseks, mis hõlmab:

teie päringutele vastamist;

klientide teenindamist ja kaebuste lahendamist;

veebisaidi edasiarendamist ja tehniliste probleemide lahendamist;

teiega suhtlemist seoses toodete ja teenustega, mida pakume veebisaidil meie või mida pakuvad Payless Car Rental®-i frantsiisivõtjad, sõsarettevõtted ja valitud kolmandad isikud;

kohaldatavate õigusnormide täitmist.

Võime vajaduse korral jagada teie isikuandmeid oma sidusettevõtete, tütarettevõtete, alltöövõtjate ja frantsiisivõtjatega, et edendada eelnimetatud äritegevust ja teid teenindada.

Võime jagada isikuandmeid asjaomaste õiguskaitseasutustega, kui see on vajalik kohtumääruse, kohtukutse, valitsusasutuse teostatava uurimise või muu õigusnõude täitmiseks.

Võime jagada isikuandmeid kolmandate isikutega müügi, ühinemise, omandamise või ettevõtet puudutava muu sündmuse korral.

KUIDAS TE SAATE KONTROLLIDA OMA ISIKUANDMETE KASUTAMIST?

Saate ise otsustada, kas soovite saada meilt või teistelt ettevõtetelt e-kirju või eripakkumisi. Kui soovite muuta oma eelistusi või ei soovi meilt enam e-kirju saada, siis saate seda teha igal ajal, kui muudate oma veebiprofiili või helistate telefoninumbril +371 2633 4992.

KUIDAS ME KAITSEME LASTE ERAELU PUUTUMATUST?

Meie sait on eelkõige mõeldud kasutamiseks neile, kes on vähemalt 18-aastased. Me ei reklaami ega loo praegu spetsiaalseid alajaotusi lastele kasutamiseks. See tähendab, et me ei küsi ega kogu teadlikult isikuandmeid lastelt, kes on nooremad kui 13. Kui avastame, et oleme saanud isikuandmeid isikult, kes tunnistab, et ta on noorem kui 13-aastane, või juhul, kui meil on alust seda arvata, siis kustutame sellise teabe oma süsteemidest.

KUIDAS MEIEGA ÜHENDUST VÕTTA?

Soovime, et teie kogemus Payless Car Rental®-iga oleks meeldiv ja naudiksite meie saidi kasutamist. Kui soovite privaatsuspõhimõtete kohta midagi küsida või arvate, et neid on rikutud, siis võtke meiega ühendust aadressil:

Payless Car Rental Eesti

Järvevana tee 9, 11314 Tallinn

Eesti